Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
A XIII. ÜTőhangszeres Vereseny dijazot felépőinek listája.
20 Feb 2019

I. korcsoport

 

 

I. Helyezés:

Mohácsi Benjámin

Szent  István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI, Budapest

Felkészítő tanár: Csige Attila

 

II. Helyezés:

Rigó Mátyás

Kodály Zoltán Zemneművészeti Szakgimnázium  és Zeneiskola- Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Sós Tibor, Szalai Tamás

 

III. Helyezés

Krajnik Péter

Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnázium

Felkészítő tanár: Angyal Zsuzsa

valamint:

Ligeti Kadosa 

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola, AMI és Zeneművészeti Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Nemes Tibor

 

 

Különdíjjal jutalmazott versenyzők:

Büttl Artúr Hunor

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola, AMI és Zeneművészeti Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Nemes Tibor

 

Gyuricskó Botond

Kodály Zoltán Zemneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-  Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Sós Tibor

 

II. korcsoport

 

I. Helyezés: (Innovative különdíj)

Kovács Boldizsár

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Holló Aurél

 

II. Helyezés:

Holló Mátyás

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Holló Aurél

 

III. Helyezés

Urbán Kristóf

Szent  István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI, Budapest

Felkészítő tanár: Csige Attila

 

III. Korcsoport

 

I. Helyezés: 

Kiss Dávid

Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnázium

Felkészítő tanár: Angyal Zsuzsa

 

II. Helyezés:

Simon András

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Holló Aurél

 

III. Helyezés

Takács Nóra

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola, AMI és Zeneművészeti Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Nemes Tibor

 

IV. korcsoport

I. Helyezés: 

Nyilas Gyöngyvér

Szent  István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI, Budapest

Felkészítő tanár: Fábry Boglárka

 

III. Helyezés

Siptár Bence

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Holló Aurél

 

 

 

 

A Zsűri elismerésben részesítette:

HOLLÓ AURÉLT  mint a legeredményesebb felkészítő tanárt.

(Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest)

BAUERNFEIND ÉVA  legkiemelkedőbb zongorakisérőt.

(Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerképző Gyakorló Szakgimnázium, Budapest)

Powered by CuteNews
Esemény naptár, hírek